לקוחות ממליצים


לשליחת המלצה לחצי כאן.הדר מורג27/01/2022רוני שושי מלכה27/01/2022יותם ונועה לובין27/01/2022מירב ורועי לוי26/12/2021רעות ועופר סבן26/12/2021מישה ותמי אוברסון מושקוביץ26/12/2021רבינונביץ26/12/2021קארין וניר יחיאל26/12/2021


רחלי ואיתן

שמחים שהגענו לידיים הטובות של דר' ברדין! עשינו את בדיקות השקיפות והסקירות של בננו השלישי אצל דר' ברדין, לאחר החלפת רופא. הרגשנו בטוחים בזכות המקצועיות והיסודיות שלו, ורגועים בזכות הסבלנות והאנושיות. הגענו בעקבות המלצות של חברים, ועכשיו שמחים להיות הממליצים הבאים. תודה (:

07/02/2021עידית הראל

לאחר מסע ארוך ומייגע בדרך להריון הגעתי למרפאה של ד"ר ברדין עם הרבה חששות ופחדים. כל אלה התבדו במהירות החל מקבלת הפנים החמה והקשובה של סוזנה המקסימה (שהמשיכה לאורך כל ההריון וגם לאחריו) וכלה בליווי המקצועי, הזמין, האנושי והסבלני של ד"ר ברדין. כשהופנתי למרפאה של ד"ר ברדין נאמר לי שאני בידיים המקצועיות ביותר וכך היה - מה שנתן לי הרבה מאוד שקט ושמחה במהלך התקופה הזו (ועוד בימי הקורונה). וכל זה בלי לציין עד כמה הילד שלי דומה לאולטרסאונד. מודה לכם מקרב לב.

20/07/2020


מורן ויסברוט

ביצעתי אצל ד"ר ברדין שלוש סקירות. חייבת לציין שמדובר ברופא מדהים ומקסים, סבלני, יסודי ומאוד מקצועי. חוויה ממש טובה לשני בני הזוג, בדיקה מעמיקה ויסודית. ממליצה בחום!!!

25/02/2020


רונית

עשיתי אצל ד"ר רון ברדין סקירת מערכות מוקדמת ומאוחרת, חזרתי אליו בכל ההריונות. רופא מעולה, יסודי נעים ואיכפתי. ממומלץ בחום

19/07/2018


שני לוי

הגעתי לד"ר ברדין לעשות את הסקירה השניה והשלישית. ד"ר ברדין ערך את הבדיקות בצורה מקצועית ומרגיעה. בנוסף, הוא הסביר לנו את הממצאים הרפואיים באופן סבלני ונעים. מומלץ בחום!

19/07/2018יפית דים - 10.12.18

הריון ראשון, חפשנו רופא לסקירה וקיבלנו המלצות על דר ברדין מכמה כיוונים מגוונים. לא יכולנו לבחור טוב יותר מזה. רופא סבלני, מקצועי, קשוב, איכפתי, לא מוותר ועושה הכל כדי לתת הרגשה טובה, יסודי מאוד! ממליצה עליו בחום וברור לנו שילווה אותנו גם בעתיד . תודה דר ברדין על הדרך שליווית אותנו, לא מובן מאליו . יפית וארז

29/01/2018


זהר

ביצעתי סקירה ראשונה אצל ד"ר ברדין השבוע, לאחר המלצה לבצע סקירה בשנית. השקט, ההבנה, ההסברים והסבלנות היו כל מה שהייתי צריכה כדי לצאת רגועה מהבדיקה. תודה רבה אין כמוך.

28/09/2017


יאנה

עשיתי אצל דר' ברדין סקירה ראשונה. ממליצה עליו בחום! מאוד סבלני, בודק הכל בצורה מאוד קפדנית ומסביר הכל. אחזור אליו לבדיקות נוספות!

09/12/2016


מריאל אמבר

ד"ר ברדין היקר , רציתי לומר לך שוב תודה על הכל !! לעבור אצלך סקירה זו חוויה אמיתית. אני עדיין נרגשת מהחוויה של הסקירה, וזו הסיבה שאני לא מוותרת עליך ואגיע אליך מכל מרחק !! תודה רבה ענקית !! מריאל אמבר

09/05/2016


שירלי

עשיתי את בדיקת סונו HSG אצל ד"ר ברדין. פחדתי ליפני מאוד מהבדיקה בגלל כל סיפורי האימים שקראתי לפני באינטרנט על בדיקות צילום רחם.אבל כפי שהתברר,אין ממה לפחד כלל! בידיו המקצועיות של ד"ר ברדין, הבדיקה הייתה ממש לא נורא ונטולת כאבים. ד"ר ברדין היה מאוד מקצועי, אדיב ורגיש והסביר כל שלב במהלך הבדיקה .אני ממליצה בחום אליו.

26/04/2016


יעל גרוסי

הגעתי לד"ר ברדין דרך המלצה חמה. רופא מקצועי,אדיב והכי חשוב סבלני ונעים. עשיתי אצלו שקיפות,סקירה ודיקור מי שפיר. ביצע את כל הבדיקות בצורה יוצאת דופן! ממליצה בחום:)

15/04/2016


יעל

הגעתי לד"ר ברדין בהריון שלישי( יש לציין שאת כל הבדיקות בהריונות הקודמים גם עשיתי באופן פרטי). רופא נעים,סבלני,מקצועי.מסביר כל דבר במהלך הבדיקה. ממליצה בחום!!!

19/03/2016


לירון חן

הגעתי לד"ר ברדין בעקבות המלצה חמה לביצוע שקיפות עורפית וסקירת מערכות בהיריון תאומות. שמחתי לגלות רופא אדיב מקצועי סבלני שענה על כל שאלותיי ובדק הכל לעומק. אני אישית ממליצה בחום ומחכה בקוצר רוח להיפגש שוב בסקירה האחרונה:) תודה!

11/12/2015


ענת פנחס

אחרי 3 הריונות ב-8 שנים, בהם ביצעתי את כל הבדיקות אצל ד"ר ברדין (החל משקיפות וכלה בכל הסקירות) אין מילים לתאר את המקצועיות, הזמינות הגבוהה, השקעה, היחס האנושי והאישי בגובה העיניים, הסבלנות, והירידה לפרטים. הלוואי שכל הרופאים יהיו כאלה. ממליצה בחום !!!

26/11/2015


ורד דריקס (שמואלי)

ד"ר ברדין היקר ! ברצוני להודות לך וכאן המקום גם לשבח את טיפולך המסור והאיכפתי לאורך כל הבדיקות (שקיפות עורפית, סקירה מוקדמת,סקירה מאוחרת וסקירה שלישית). תודה על היחס האנושי, ההתחשבות הרגשית והעידוד שלהם היינו זקוקים. אתה איש איכפתי וסבלני ומעל הכל מקצועי. אנו משפחת דריקס מאחלים לך שתדע ימים טובים ומאושרים עם בריאות טובה. אין ספק שניפגש שוב בעתיד שאחת הבנות שלי יהיו בהריון. תודה רבה ורד דריקס.

26/11/2015


ליאת

הייתי אצל ד"ר ברדין בשלוש סקירות תאומים. ד"ר ברדין משרה אווירה מרגיעה וגרם לכך שהסקירות עברו על הצד הנעים ביותר. זכיתי ליחס אישי, מקצועי ונעים. כל שאלה, דאגה, תהייה שלי קיבלה מענה מפורט ומדוייק. ממליצה בחום לכל אחת להגיע לסקירות אצל ד"ר ברדין (דגש על סקירות תאומים שדורשות הרבה מאד סבלנות, בה ד"ר ברדין התברך) מבטיחה שתצאו מרוצות ליאת

26/11/2015


רונית -

ד"ר רון ברדין , תל אביב עשיתי אצלו את כל הבדיקות בהריון . שקיפות עורפית , סקירת מערכות מוקדמת וסקירת מערכות מאוחרת . רופא מעולה , מקצועי ואדיב ממליצה בחום!!

← לינק להמלצה

25/11/2015


שרון פרידמן קריב

דר' ברדין פשוט רופא נדיר מכל הבחינות.אני בהריון רביעי כעת וזה ברור כשמש שרק אליו אני חוזרת. ממליצה עליו מעל כל במה אפשרית. פשוט קסם!

01/07/2015


מורן אלחלל מאירי

ד"ר ברדין הוא פשוט מקסים. מעבר לבדיקה היסודית ללא פשרות, וההסברים . היחס והאדיבות והנעימות עודות את הבדיקות הללו לפחות מפחידות ומאוד מאוד נעימות !

07/05/2015


עידית אפשטיין

לאחר שהיתה לנו חוויה מדהימה בסקירה המוקדמת, חזרנו אל ד״ר ברדין לסקירה מורחבת ושוב יצאנו מוקסמים. לפני הכל, ד״ר ברדין מקצועי ויסודי, לא מתפשר ולא מוותר על שום פרט. לא פחות חשוב מכך, ד״ר ברדין יצר אוירה טובה בכל פעם שביקרנו אצלו. כייף להיכנס לקליניקה לקבלת פנים חמימה, רגישה ותומכת. אין לי ספק שילווה אותנו בהמשך הדרך וגם בהריונות הבאים.

03/05/2015


קרן

רופא מקצועי, יסודי, נעים וסבלני. היינו אצלו בסקירה מוקדמת, הבדיקה הייתה חוויה מדהימה, ממליצה בחום!

18/12/2014


רויטל 05/12/2014

היום הייתי בשקיפות וכל כך התרשמתי מד"ר ברדין, אין לי מילים! הסביר לנו בסבלנות והיה מאוד מקצועי ונעים. התלבטי הרבה אם לעשות בדיקה פרטית או לא ואני ממש מרגישה שעשיתי בחירה נכונה! היחס האישי ומסביר הפנים והמקצועיות שלו היו שוות כל שקל!

← לינק להמלצה

05/12/2014


מתוקית

רופא תותח ומומלץ יחס אנושי וחם.

← לינק להמלצה

05/12/2014


יעל א.

הבדיקה עצמה הייתה קלילה, הרופא עשה רושם טוב. מומלץ.

← לינק להמלצה

05/12/2014


אדל

רופא מקסים, מקצועי וקפדן

← לינק להמלצה

05/12/2014


קטיה

ממליצה בחום על ד"ר ברדין !אין מילים לתאר את החוויה בביקור אצלו הוא יסודי, מקצועי, עדין עונה בסבלנות על כל שאלה , משקיע הרבה צומת לב בכל שלב בבדיקה. יצאנו בתחושה מאוד טובה. והכי חשוב שהרגשנו בטוחים.

13/11/2014


שקד 07/11/14

ממליצה בחום על ד"ר ברדין! עשיתי אצלו בהריון הקודם את כל הסקירות ויצאנו מאוד מרוצים- הוא מקצועי ויסודי מאוד, מסביר בסבלנות וענה לנו על כל השאלות (בכל זאת הריון ראשון...) הוא גם עושה הנחה לסקירה המאוחרת אחרי שעשינו את המוקדמת אצלו וקיבלנו גם סקירה שלישית להערכת התפתחות בשבוע 30-31 מתנה! אנחנו עשינו את הסקירות באופן פרטי וקיבלנו החזר חלקי המגן (יש לנו גם מכבי שלי).

← לינק להמלצה

10/11/2014


mil8

המלצתי עליו בעבר אחרי הסקירה הראשונה וחוזרת על ההמלצה בשנית. היינו אצלנו בפעם שנייה לפני כמה ימים לסקירה מורחבת מאוחרת. אין מילים לתאר כמה הוא יסודי, מקצועי, עדין, נעים ומשרה ביטחון. למען האמת משיקולי תקציב שקלנו לעשות את הסקירה השנייה דרך קופ"ח (בכללית הסקירה השנייה מסובסדת ועולה 28 ש"ח, אבל לא עשיתי בעצמי אז אל תתפסו אותי במילה), אך מאחר וחברה חזרה מאוד מאוכזבת מסקירה שנייה דרך קופ"ח (הרגישה שחיפפו את הבדיקה ועשו את המינימום של המינימום) החלטנו כן להשקיע בכל זאת ולעשות את הבדיקה בפרטי. גם התלבטתי לגבי האם לעשות את הסקירה השנייה אצל אותו רופא/רופא אחר: ההגיון שלי אומר שכל רופא "מתמקד" במשהו אחר וגם תמיד עדיף עין שניה, ולכן חשבנו אולי ללכת לרופא אחר. מאחר ויצאנו מאוד מרוצים בפעם הקודמת והוא היה כל כך יסודי ולא נתן לנו סיבה לחשוש שיתמקד במשהו מסוים ע"ח דברים אחרים, החלטנו ללכת אליו גם לסקירה השניה. אחרי שיצאנו ממנו כל כך שמחנו על ההחלטה שלנו לחזור אליו ומי שמבצע אצלו את שתי הסקירות, הוא נותן כחלק מהשירות שלו הערכת משקל בשבוע 31 (ללא עלות נוספת). אני מחכה לפעם הבאה אצלו. בקיצור בנ

← לינק להמלצה

06/11/2014


ענב סיאני מליאנקר

עשיתי אצל דר' ברדין שקיפות עורפית וסקירה מוקדמת . ממליצה בחום, אצלו מקבלים את כל החבילה, מקצועיות, סבלנות וסובלנות, איש מקצועי יסודי, מסביר כל דבר ודבר ומעבר לכך אדם נעים..

15/09/2014


מורן

ביצענו אצל ד״ר ברדין סקירה מורחבת, מדובר ברופא מקצועי, איכותי, יסודי, נעים הליכות, סובלני, נכון לענות על כל שאלה/ התייעצות טרם ובתום הבדיקה. רואים שמבצע עבודתו נאמנה ומכל הלב. כן יירבו!! ד״ר ברדין- תודה רבה !!!

04/09/2014


מאיה

עשינו את בדיקת השקיפות העורפית אצל ד"ר ברדין דרך קופת חולים בבילינסון. כשקבענו את התור לא יכלו להגיד לנו איזה רופא יבדוק אותנו ומאוד שמחנו שפגשנו את ד"ר ברדין שהיה נעים וסבלני והסביר הכל בצורה ברורה. תודה רבה!

18/08/2014


עדן ליברמן

יש לי ילדה בת ארבע עוד מעט, וגם בהריון איתה הייתי בטיפולו. הייתי מאוד מרוצה - רופא מקצועי מאוד, יסודי, עונה על כל השאלות בסבלנות ובאדיבות. ולכן גם בהריון השני, (אחרי שנה של טיפולים סוף סוף נכנסתי להריון, הייתי בעננים, העוברית הזו היתה נס חנוכה הפרטי שלי) חזרתי לד״ר ברדין, אך אז הגיעו תוצאות גרועות מאד של בדיקת מי שפיר ופיש, חרב עלי עולמי, והייתי צריכה לסיים את ההריון הזה... בעלי פנה לד״ר ברדין ולעוד כמה רופאים, מומחים בעלי שם שטיפלו בנו כדי לבדוק איך מתקדמים, אני פשוט לא יכולתי להפסיק לבכות... ד״ר ברדין היה היחיד מכל הרופאים שהייתי בטיפולם שלקח אותנו תחת חסותו ודאג לנו לכל ההליך הרפואי. (הוא היחיד שטיפל בנו דרך מכבי. כל השאר באופן פרטי ולמרות זאת) איזו אנושיות, אכפתיות, רצון לעזור ולהירתם לטובתנו ברגעים כל כך כואבים. לסיכום, לא הייתי מצליחה לעבור בהצלחה כה רבה ובטיפול מסור ומדויק ללא עזרתו שבאה הישר מהלב. תודה רבה. עדן

21/04/2014


נגה

עשיתי אצל דר' ברדין את השקיפות הערפית ושתי הסקירות, קיבלתי יחס חם ונעים. הכל לווה בהסברים מפורטים והמון סבלנות. גם כשהיה צריך לחכות שהעובר יזוז לכיוון מסויים, דר' ברדין לא וויתר עד שלא בדק כל מה שאפשר במסגרת בדיקות אלה. תודה רבה

27/11/2013


אוקסנה

עשיתי שתי בדיקות שקיפות ומוקדמת ואני מבסוטית מהבדיקות,רופא סובלני רגוע ומקצועי ויסודי מסביר כמה פעמים אם לא מבינים משהו מראה כל פרט ופרט משקיע את כל צומת לב בבדיקה. מאוד ממליצה עליו.

09/09/2013


אתי.פ

הגעתי אל ד"ר ברדין אחרי המלצה מחברה, בשני ההריונות שהיו לי, הריון רגיל והריון תאומים (שיליה אחת) עשיתי אצלו את כל הבדיקות - שקיפות, סקירה מוקדמת, סקירה מאוחרת. הוא רופא מקצועי ויסודי, קשוב, סבלני ומאוד מאוד נחמד. ממליצה בחום! שלחתי אליו כבר 2 חברות, שתיהן היו מאוד מרוצות.

12/06/2013


מיכל

אני רוצה להמליץ בחום על דר רון ברדין . הייתי אצלו בסקירה מאוחרת ומכוונת לאחר שעברתי הרבה מאוד פגישות עם רופאים לא נעימים ולא סבלניים. הבדיקה הייתה מדהימה ארכה כשעה יצאתי מהבדיקה הרבה יותר רגועה ושלווה להמשיך את ההריון. אחד הרופאים הכי טובים שנתקלתי בהם. ממליצה בחום!!!

09/05/2013


חני

עשינו אצלו שקיפות והודהמתי מהסבלנות, האכפתיות, הרצון להסביר כל דבר וההתייחסות הרצינית והמעמיקה. פשוט רופא מדהים!!!!!

06/05/2013


דיאנה

אני ביצעתי אצל ד"ר ברדין שקיפות עורפית סקירה ראשונה וסקירה מאוחרת, ואני חייבת לציין שאם הייתה לי אפשרות לבצע את כל המעקב ההריון אצלו הייתי עושה את זה בעיניים עצומות! רופא סבלני ויסודי, מאוד מקצועי. מסביר הכל ונותן הרגשה של איכפתיות. בהחלט מומלץ בחום

20/02/2013


מיה למדן

עשינו את השקיפות והסקירה המוקדמת אצל ד"ר ברדין וזאת היתה חוויה נעימה ביותר. רופא יסודי, סבלני, מסביר הכל בשפה פשוטה וברורה. מומלץ בחום!

03/01/2013


שרון פרידמן

דר' ברדין רופא יוצא מן הכלל!!! הגעתי אליו לבדיקת שקיפות עורפית בשני ההריונות שלי והוא פשוט קסם!!! המלצתי עליו בעבר לחברה ולאחותי אשר מגיעה אליו בקרוב :)

27/11/2012קרולינה ופבלו

אנחנו עשינו את כל הבדיקות של שני הריונות (סקירות ומעי שפיר) אצל ד''ר רון. רופא בעל אישיות נעימה אכפתי, מסביר את הכל ומקצועי מאוד. מומלץ בחום.

28/09/2012


יעל

דר ברדין ליווה אותנו בשני הריונות.עשינו אצלו את כל הבדיקות: שקיפות,סקירה ראשונה ושניה, הערכת משקל. הוא גילה סבלנות רבה במהלך הבדיקות, עבד ביסודיות, הסביר, ענה על שאלות. שלחנו אליו עד היום חברים רבים שהם כולם לקוחות מאוד מרוצים. ממליצה בחום, אסור להתלבט

14/05/2012


ענת

עשיתי אצל ד"ר ברדין את כל הבדיקות, שקיפות, סקירה מוקדמת, סקירה מאוחרת. אם אתן מחפשות רופא מקצועי, ויסודי מאד ולא פחות חשוב גם נעים, קשוב, סבלני וחייכן אני ממליצה לכן

05/02/2012


קרן

ד"ר ברדין עשה לי בדיקת שקיפות עורפית וסקירת מערכות. אני ממליצה עליו בחום. היה כיף כל כך לראות את העוברית. הוא ביצע את הבדיקות במקצועיות, סבלנות ועדינות.

28/01/2012


איריס

זה ההריון השלישי שאני מטופלת על ידי ד"ר ברדין. הפעם עשיתי אצלו גם את הבדיקה בשבוע 31. הייתי מאוד מרוצה מרמת המקצועיות ומהיחס הנעים

28/01/2012


לשליחת המלצה לחצי כאן.
הצטרפו אלינו בפייסבוק

יצירת קשר

  מרפאת ד"ר רון ברדין

קליניקה- זימון תורים ובירורים:03-6430167   

כתובת המרפאה: וייצמן 14 תל אביב-יפוישראל 

לקבלת פרטים נוספים, ולקביעת תור, מלאו את הטופס.


שקיפות עורפית

סקירת מערכות מוקדמת

סקירת מערכות מאוחרת

מי שפיר


לא יכולה לקרוא את התמונה לחצי כאן