לקוחות ממליצים

רון ברדין בקליניקה
לשליחת המלצה לחצי כאן.

רחלי ואיתן

שמחים שהגענו לידיים הטובות של דר' ברדין! עשינו את בדיקות השקיפות והסקירות של בננו השלישי אצל דר' ברדין, לאחר החלפת רופא. הרגשנו בטוחים בזכות המקצועיות והיסודיות שלו, ורגועים בזכות הסבלנות והאנושיות. הגענו בעקבות המלצות של חברים, ועכשיו שמחים להיות הממליצים הבאים. תודה (:

מורן ויסברוט

ביצעתי אצל ד"ר ברדין שלוש סקירות. חייבת לציין שמדובר ברופא מדהים ומקסים, סבלני, יסודי ומאוד מקצועי. חוויה ממש טובה לשני בני הזוג, בדיקה מעמיקה ויסודית. ממליצה בחום!!!

רונית

עשיתי אצל ד"ר רון ברדין סקירת מערכות מוקדמת ומאוחרת, חזרתי אליו בכל ההריונות. רופא מעולה, יסודי נעים ואיכפתי. ממומלץ בחום

שני לוי

הגעתי לד"ר ברדין לעשות את הסקירה השניה והשלישית. ד"ר ברדין ערך את הבדיקות בצורה מקצועית ומרגיעה. בנוסף, הוא הסביר לנו את הממצאים הרפואיים באופן סבלני ונעים. מומלץ בחום!

זהר

ביצעתי סקירה ראשונה אצל ד"ר ברדין השבוע, לאחר המלצה לבצע סקירה בשנית. השקט, ההבנה, ההסברים והסבלנות היו כל מה שהייתי צריכה כדי לצאת רגועה מהבדיקה. תודה רבה אין כמוך.

יאנה

עשיתי אצל דר' ברדין סקירה ראשונה. ממליצה עליו בחום! מאוד סבלני, בודק הכל בצורה מאוד קפדנית ומסביר הכל. אחזור אליו לבדיקות נוספות!

מריאל אמבר

ד"ר ברדין היקר , רציתי לומר לך שוב תודה על הכל !! לעבור אצלך סקירה זו חוויה אמיתית. אני עדיין נרגשת מהחוויה של הסקירה, וזו הסיבה שאני לא מוותרת עליך ואגיע אליך מכל מרחק !! תודה רבה ענקית !! מריאל אמבר

שירלי

עשיתי את בדיקת סונו HSG אצל ד"ר ברדין. פחדתי ליפני מאוד מהבדיקה בגלל כל סיפורי האימים שקראתי לפני באינטרנט על בדיקות צילום רחם.אבל כפי שהתברר,אין ממה לפחד כלל! בידיו המקצועיות של ד"ר ברדין, הבדיקה הייתה ממש לא נורא ונטולת כאבים. ד"ר ברדין היה מאוד מקצועי, אדיב ורגיש והסביר כל שלב במהלך הבדיקה .אני ממליצה בחום אליו.

יעל גרוסי

הגעתי לד"ר ברדין דרך המלצה חמה. רופא מקצועי,אדיב והכי חשוב סבלני ונעים. עשיתי אצלו שקיפות,סקירה ודיקור מי שפיר. ביצע את כל הבדיקות בצורה יוצאת דופן! ממליצה בחום:)

יעל

הגעתי לד"ר ברדין בהריון שלישי( יש לציין שאת כל הבדיקות בהריונות הקודמים גם עשיתי באופן פרטי). רופא נעים,סבלני,מקצועי.מסביר כל דבר במהלך הבדיקה. ממליצה בחום!!!

לירון חן

הגעתי לד"ר ברדין בעקבות המלצה חמה לביצוע שקיפות עורפית וסקירת מערכות בהיריון תאומות. שמחתי לגלות רופא אדיב מקצועי סבלני שענה על כל שאלותיי ובדק הכל לעומק. אני אישית ממליצה בחום ומחכה בקוצר רוח להיפגש שוב בסקירה האחרונה:) תודה!

ענת פנחס

אחרי 3 הריונות ב-8 שנים, בהם ביצעתי את כל הבדיקות אצל ד"ר ברדין (החל משקיפות וכלה בכל הסקירות) אין מילים לתאר את המקצועיות, הזמינות הגבוהה, השקעה, היחס האנושי והאישי בגובה העיניים, הסבלנות, והירידה לפרטים. הלוואי שכל הרופאים יהיו כאלה. ממליצה בחום !!!

ורד דריקס (שמואלי)

ד"ר ברדין היקר ! ברצוני להודות לך וכאן המקום גם לשבח את טיפולך המסור והאיכפתי לאורך כל הבדיקות (שקיפות עורפית, סקירה מוקדמת,סקירה מאוחרת וסקירה שלישית). תודה על היחס האנושי, ההתחשבות הרגשית והעידוד שלהם היינו זקוקים. אתה איש איכפתי וסבלני ומעל הכל מקצועי. אנו משפחת דריקס מאחלים לך שתדע ימים טובים ומאושרים עם בריאות טובה. אין ספק שניפגש שוב בעתיד שאחת הבנות שלי יהיו בהריון. תודה רבה ורד דריקס.

ליאת

הייתי אצל ד"ר ברדין בשלוש סקירות תאומים. ד"ר ברדין משרה אווירה מרגיעה וגרם לכך שהסקירות עברו על הצד הנעים ביותר. זכיתי ליחס אישי, מקצועי ונעים. כל שאלה, דאגה, תהייה שלי קיבלה מענה מפורט ומדוייק. ממליצה בחום לכל אחת להגיע לסקירות אצל ד"ר ברדין (דגש על סקירות תאומים שדורשות הרבה מאד סבלנות, בה ד"ר ברדין התברך) מבטיחה שתצאו מרוצות ליאת

רונית -

ד"ר רון ברדין , תל אביב עשיתי אצלו את כל הבדיקות בהריון . שקיפות עורפית , סקירת מערכות מוקדמת וסקירת מערכות מאוחרת . רופא מעולה , מקצועי ואדיב ממליצה בחום!!

לינק להמלצה ←

שרון פרידמן קריב

דר' ברדין פשוט רופא נדיר מכל הבחינות.אני בהריון רביעי כעת וזה ברור כשמש שרק אליו אני חוזרת. ממליצה עליו מעל כל במה אפשרית. פשוט קסם!

מורן אלחלל מאירי

ד"ר ברדין הוא פשוט מקסים. מעבר לבדיקה היסודית ללא פשרות, וההסברים . היחס והאדיבות והנעימות עודות את הבדיקות הללו לפחות מפחידות ומאוד מאוד נעימות !

עידית אפשטיין

לאחר שהיתה לנו חוויה מדהימה בסקירה המוקדמת, חזרנו אל ד״ר ברדין לסקירה מורחבת ושוב יצאנו מוקסמים. לפני הכל, ד״ר ברדין מקצועי ויסודי, לא מתפשר ולא מוותר על שום פרט. לא פחות חשוב מכך, ד״ר ברדין יצר אוירה טובה בכל פעם שביקרנו אצלו. כייף להיכנס לקליניקה לקבלת פנים חמימה, רגישה ותומכת. אין לי ספק שילווה אותנו בהמשך הדרך וגם בהריונות הבאים.

קרן

רופא מקצועי, יסודי, נעים וסבלני. היינו אצלו בסקירה מוקדמת, הבדיקה הייתה חוויה מדהימה, ממליצה בחום!

רויטל 05/12/2014

היום הייתי בשקיפות וכל כך התרשמתי מד"ר ברדין, אין לי מילים! הסביר לנו בסבלנות והיה מאוד מקצועי ונעים. התלבטי הרבה אם לעשות בדיקה פרטית או לא ואני ממש מרגישה שעשיתי בחירה נכונה! היחס האישי ומסביר הפנים והמקצועיות שלו היו שוות כל שקל!

לינק להמלצה ←

מתוקית

רופא תותח ומומלץ יחס אנושי וחם.

לינק להמלצה ←

יעל א.

הבדיקה עצמה הייתה קלילה, הרופא עשה רושם טוב. מומלץ.

לינק להמלצה ←

אדל

רופא מקסים, מקצועי וקפדן

לינק להמלצה ←

קטיה

ממליצה בחום על ד"ר ברדין !אין מילים לתאר את החוויה בביקור אצלו הוא יסודי, מקצועי, עדין עונה בסבלנות על כל שאלה , משקיע הרבה צומת לב בכל שלב בבדיקה. יצאנו בתחושה מאוד טובה. והכי חשוב שהרגשנו בטוחים.

שקד 07/11/14

ממליצה בחום על ד"ר ברדין! עשיתי אצלו בהריון הקודם את כל הסקירות ויצאנו מאוד מרוצים- הוא מקצועי ויסודי מאוד, מסביר בסבלנות וענה לנו על כל השאלות (בכל זאת הריון ראשון...) הוא גם עושה הנחה לסקירה המאוחרת אחרי שעשינו את המוקדמת אצלו וקיבלנו גם סקירה שלישית להערכת התפתחות בשבוע 30-31 מתנה! אנחנו עשינו את הסקירות באופן פרטי וקיבלנו החזר חלקי המגן (יש לנו גם מכבי שלי).

לינק להמלצה ←

mil8

המלצתי עליו בעבר אחרי הסקירה הראשונה וחוזרת על ההמלצה בשנית. היינו אצלנו בפעם שנייה לפני כמה ימים לסקירה מורחבת מאוחרת. אין מילים לתאר כמה הוא יסודי, מקצועי, עדין, נעים ומשרה ביטחון. למען האמת משיקולי תקציב שקלנו לעשות את הסקירה השנייה דרך קופ"ח (בכללית הסקירה השנייה מסובסדת ועולה 28 ש"ח, אבל לא עשיתי בעצמי אז אל תתפסו אותי במילה), אך מאחר וחברה חזרה מאוד מאוכזבת מסקירה שנייה דרך קופ"ח (הרגישה שחיפפו את הבדיקה ועשו את המינימום של המינימום) החלטנו כן להשקיע בכל זאת ולעשות את הבדיקה בפרטי. גם התלבטתי לגבי האם לעשות את הסקירה השנייה אצל אותו רופא/רופא אחר: ההגיון שלי אומר שכל רופא "מתמקד" במשהו אחר וגם תמיד עדיף עין שניה, ולכן חשבנו אולי ללכת לרופא אחר. מאחר ויצאנו מאוד מרוצים בפעם הקודמת והוא היה כל כך יסודי ולא נתן לנו סיבה לחשוש שיתמקד במשהו מסוים ע"ח דברים אחרים, החלטנו ללכת אליו גם לסקירה השניה. אחרי שיצאנו ממנו כל כך שמחנו על ההחלטה שלנו לחזור אליו ומי שמבצע אצלו את שתי הסקירות, הוא נותן כחלק מהשירות שלו הערכת משקל בשבוע 31 (ללא עלות נוספת). אני מחכה לפעם הבאה אצלו. בקיצור בנ

לינק להמלצה ←

ענב סיאני מליאנקר

עשיתי אצל דר' ברדין שקיפות עורפית וסקירה מוקדמת . ממליצה בחום, אצלו מקבלים את כל החבילה, מקצועיות, סבלנות וסובלנות, איש מקצועי יסודי, מסביר כל דבר ודבר ומעבר לכך אדם נעים..

מורן

ביצענו אצל ד״ר ברדין סקירה מורחבת, מדובר ברופא מקצועי, איכותי, יסודי, נעים הליכות, סובלני, נכון לענות על כל שאלה/ התייעצות טרם ובתום הבדיקה. רואים שמבצע עבודתו נאמנה ומכל הלב. כן יירבו!! ד״ר ברדין- תודה רבה !!!

מאיה

עשינו את בדיקת השקיפות העורפית אצל ד"ר ברדין דרך קופת חולים בבילינסון. כשקבענו את התור לא יכלו להגיד לנו איזה רופא יבדוק אותנו ומאוד שמחנו שפגשנו את ד"ר ברדין שהיה נעים וסבלני והסביר הכל בצורה ברורה. תודה רבה!

עדן ליברמן

יש לי ילדה בת ארבע עוד מעט, וגם בהריון איתה הייתי בטיפולו. הייתי מאוד מרוצה - רופא מקצועי מאוד, יסודי, עונה על כל השאלות בסבלנות ובאדיבות. ולכן גם בהריון השני, (אחרי שנה של טיפולים סוף סוף נכנסתי להריון, הייתי בעננים, העוברית הזו היתה נס חנוכה הפרטי שלי) חזרתי לד״ר ברדין, אך אז הגיעו תוצאות גרועות מאד של בדיקת מי שפיר ופיש, חרב עלי עולמי, והייתי צריכה לסיים את ההריון הזה... בעלי פנה לד״ר ברדין ולעוד כמה רופאים, מומחים בעלי שם שטיפלו בנו כדי לבדוק איך מתקדמים, אני פשוט לא יכולתי להפסיק לבכות... ד״ר ברדין היה היחיד מכל הרופאים שהייתי בטיפולם שלקח אותנו תחת חסותו ודאג לנו לכל ההליך הרפואי. (הוא היחיד שטיפל בנו דרך מכבי. כל השאר באופן פרטי ולמרות זאת) איזו אנושיות, אכפתיות, רצון לעזור ולהירתם לטובתנו ברגעים כל כך כואבים. לסיכום, לא הייתי מצליחה לעבור בהצלחה כה רבה ובטיפול מסור ומדויק ללא עזרתו שבאה הישר מהלב. תודה רבה. עדן

נגה

עשיתי אצל דר' ברדין את השקיפות הערפית ושתי הסקירות, קיבלתי יחס חם ונעים. הכל לווה בהסברים מפורטים והמון סבלנות. גם כשהיה צריך לחכות שהעובר יזוז לכיוון מסויים, דר' ברדין לא וויתר עד שלא בדק כל מה שאפשר במסגרת בדיקות אלה. תודה רבה

אוקסנה

עשיתי שתי בדיקות שקיפות ומוקדמת ואני מבסוטית מהבדיקות,רופא סובלני רגוע ומקצועי ויסודי מסביר כמה פעמים אם לא מבינים משהו מראה כל פרט ופרט משקיע את כל צומת לב בבדיקה. מאוד ממליצה עליו.

אתי.פ

הגעתי אל ד"ר ברדין אחרי המלצה מחברה, בשני ההריונות שהיו לי, הריון רגיל והריון תאומים (שיליה אחת) עשיתי אצלו את כל הבדיקות - שקיפות, סקירה מוקדמת, סקירה מאוחרת. הוא רופא מקצועי ויסודי, קשוב, סבלני ומאוד מאוד נחמד. ממליצה בחום! שלחתי אליו כבר 2 חברות, שתיהן היו מאוד מרוצות.

מיכל

אני רוצה להמליץ בחום על דר רון ברדין . הייתי אצלו בסקירה מאוחרת ומכוונת לאחר שעברתי הרבה מאוד פגישות עם רופאים לא נעימים ולא סבלניים. הבדיקה הייתה מדהימה ארכה כשעה יצאתי מהבדיקה הרבה יותר רגועה ושלווה להמשיך את ההריון. אחד הרופאים הכי טובים שנתקלתי בהם. ממליצה בחום!!!

חני

עשינו אצלו שקיפות והודהמתי מהסבלנות, האכפתיות, הרצון להסביר כל דבר וההתייחסות הרצינית והמעמיקה. פשוט רופא מדהים!!!!!

דיאנה

אני ביצעתי אצל ד"ר ברדין שקיפות עורפית סקירה ראשונה וסקירה מאוחרת, ואני חייבת לציין שאם הייתה לי אפשרות לבצע את כל המעקב ההריון אצלו הייתי עושה את זה בעיניים עצומות! רופא סבלני ויסודי, מאוד מקצועי. מסביר הכל ונותן הרגשה של איכפתיות. בהחלט מומלץ בחום

מיה למדן

עשינו את השקיפות והסקירה המוקדמת אצל ד"ר ברדין וזאת היתה חוויה נעימה ביותר. רופא יסודי, סבלני, מסביר הכל בשפה פשוטה וברורה. מומלץ בחום!

שרון פרידמן

דר' ברדין רופא יוצא מן הכלל!!! הגעתי אליו לבדיקת שקיפות עורפית בשני ההריונות שלי והוא פשוט קסם!!! המלצתי עליו בעבר לחברה ולאחותי אשר מגיעה אליו בקרוב :)

יעל

דר ברדין ליווה אותנו בשני הריונות.עשינו אצלו את כל הבדיקות: שקיפות,סקירה ראשונה ושניה, הערכת משקל. הוא גילה סבלנות רבה במהלך הבדיקות, עבד ביסודיות, הסביר, ענה על שאלות. שלחנו אליו עד היום חברים רבים שהם כולם לקוחות מאוד מרוצים. ממליצה בחום, אסור להתלבט

ענת

עשיתי אצל ד"ר ברדין את כל הבדיקות, שקיפות, סקירה מוקדמת, סקירה מאוחרת. אם אתן מחפשות רופא מקצועי, ויסודי מאד ולא פחות חשוב גם נעים, קשוב, סבלני וחייכן אני ממליצה לכן

קרן

ד"ר ברדין עשה לי בדיקת שקיפות עורפית וסקירת מערכות. אני ממליצה עליו בחום. היה כיף כל כך לראות את העוברית. הוא ביצע את הבדיקות במקצועיות, סבלנות ועדינות.

איריס

זה ההריון השלישי שאני מטופלת על ידי ד"ר ברדין. הפעם עשיתי אצלו גם את הבדיקה בשבוע 31. הייתי מאוד מרוצה מרמת המקצועיות ומהיחס הנעים


לשליחת המלצה לחצי כאן.

הדר מורג

הדר מורג


רוני שושי מלכה

רוני שושי מלכה


יותם ונועה לובין

יותם ונועה לובין


מירב ורועי לוי

מירב ורועי לוי


רעות ועופר סבן

רעות ועופר סבן


מישה ותמי אוברסון מושקוביץ

מישה ותמי אוברסון מושקוביץ


רבינונביץ

רבינונביץ


קארין וניר יחיאל

קארין וניר יחיאל